Pomozimo: Bolesna Beširović Amra iz Živinica živi u jako lošim uslovima, nema ogrjev, hrane, vode(FOTO)

Beširović Amra iz Živinica treba Vašu pomoć!

Naime, Beširović Amra iz Živinica ul. ORB 284 Šarenjak, 1979 godište, živi u jako lošim uslovima koji nisu dostojni života i bolesna je. Život je nije ni najmanje mazio. Živi u jednoj sobi, zatekli smo je kako jede kuhan krompir. Pomozimo joj da prebrodi ovaj težak period. Nema ogrjev, hrane, vode, samo jedna sijalica radi. Slike govore ono što mi ne možemo napisati.

Za sve informacije kako pomoći obratite se na Facebook “Budi human, vrati mi osmijeh” ili posjetite Amru lično na adresi Ul. Omladinskih Radnih Brigada br. 284, Šarenjak, Živinice u blizini džamije na Šarenjaku.

Pročitajte prvi vijesti iz Živinica na Vašem uređaju, pretplatite se sada.

Pročitajte više
1 Komentar
  1. senad piše

    Gdje su braća i sestre sada sto su za Aleppo skupljali?

Ostavite komentar

Vaša Email adresa neće biti objavljena.

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje Vašeg iskustva. Pretpostavit ćemo da se s tim slažete, ali možete odustati ako želite. Prihvatam Pročitaj više